Kullanım alanları

Hastaneler, gıda üretim tesisleri ve diş muayenehaneleri gibi kuruluşlar bakteri ve virüs barındırma oranı yüksek olduğundan dolayı enfeksiyon ve hastalık  şikayetleri çok ve riskli yerlerdir.

mtf elektroteknik teknolojisi bu  riskli alanlarda solumakta olunan   ve tesis havasının sterilizasyonunu  sağlayarak enfeksiyon kapma oranını %99.7 oranında düşürür.
Diş Labaratuvarı
Kreş

Üniversite, okul, kreş gibi insanların çok fazla iç içe zaman geçirdiği yerlerde solumakta olunan havanın temizliği çok önemlidir.

mtf elektroteknik teknolojisi, kalabalık alanlarda havada asılı bulunan  mikroorganizmalarını yok ederek sağlıklı bir ortam sunar.
school
Toplantı

Ofis ve mağaza gibi kapalı ortamlarda hava sirkülasyonunun temiz olması canlı sağlığı açısından çok önemlidir. mtf elektroteknik teknolojisi, ortamı mikroorganizmalardan arındırarak temiz bir şekilde ortama geri sunar,  hava sterilize edilirken çevre ve insana hiç bir zararı yoktur.

Sterilizasyon için kullanılan bir çok yöntemin yan etkisi vardır.Uv-c  lambalar virüsü yok ederken insan sağlığı için cilt kanseri ve göz korneası zararına neden olur, Dezenfektanlar ortamda heryere nüfus edemeyeceğinden zahmetli ve yüksek maliyetlidir, HEPA filtreler mikroorganizma tutar ancak bir süre sonra virüs barındırır. mtf elektroteknik teknolojisi sterilizasyonda en etkili ve kesin çözümdür.
Göz Kontrolü

Aynı zaman da mtf elektroteknik teknolojisi; O3, voc, voc2 gibi insan ve çevre sağlığı için tehlikeli gazların salınımını yapmadan size temiz bir hava sunar, siz ortamda bulunurken güvenle sterilizasyon yapılabilir.

Şirket olarak geri dönüşüm eco sisteme dahil olma adına ürettiğimiz imalatlardan doğan tüm atıkları ayrıştırarak ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

eco


Adres: Sümer mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. Sahilpark B1 blok No:140 MA/MB    Zeytinburnu / İstanbul

E – Posta: info@mtfelektroteknik.com.tr 

Telefon: 0212 665 06 01

Copyright 2020 mtf elektroteknik. Tüm hakları saklıdır.